sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Blog Wirtualnego Spacerowicza

By on July 1, 2016

Wirtualna Wycieczka zaczyna się tu i teraz

Wirtualny SpacerCześć! Jestem ogromnie podekscytowany faktem powstania tego bloga. Pisanie od zawsze sprawiało mi przyjemność, a od teraz mam możliwość publikowania artykułów o własnej firmie. Nie wyobrażam sobie niczego bardziej satysfakcjonującego! Zapraszam Was na wycieczkę do wirtualnej rzeczywistości. Na spacer do świata nowych doświadczeń, fascynujących obrazów oraz interaktywnej przestrzeni.

Niektórzy słysząc ‘wirtualna rzeczywistość’ reagują ze sporym dystansem. ‘O Boże, to jest przerażające’ – słyszę często, zanim podam osobie okulary Google Cardboard. Jednak po tych słowach następuje zazwyczaj głębokie zdziwienie, czego dowodem są usta otwarte jak u karpia, a później zachwyt i szeroki uśmiech. Nic dziwnego, skoro w jednej chwili możemy znaleźć się pomiędzy drapaczami chmur w Nowym Jorku, a za chwilę podziwiać podwodny świat na rafach koralowych wysp Galapagos.

Od fascynacji po założenie działalności

Ja oraz mój zespół należymy do grupy osób, która jest absolutnie zachwycona virtual reality (będę pisał VR, virtual reality lub wirtualna rzeczywistość). A zaczęło się w Google – połowa mojego teamu jeszcze do niedawna pracowała nad projektem Street View we wrocławskim biurze. Pewnego popołudnia, Alex przyniosła do domu Cardboard i podała mi go do ręki. Kilka tygodni później narodził się pomysł o otwarciu agencji wykonującej Wirtualne Spacery. Dalszą część historii piszemy z dnia na dzień, pomagając biznesom zwiększać widoczność na mapach Google oraz w wynikach wyszukiwania. Więcej na ten temat dowiecie się w kolejnych wpisach tego bloga.

Będziemy także publikować ciekawostki ze świata wirtualnej rzeczywistości oraz dokumentować naszą pracę. Zobaczycie tu zdjęcia 360, Wirtualne Spacery oraz masę różnych projektów, a dotychczasowe realizacje możecie obejrzeć w dziale portfolio.

W sobotę streamujemy live w 360!

Śledźcie nasz profil na facebooku i czekajcie na kolejne wpisy. Bedzie się działo:) A już jutro, czyli w sobotę, 2 lipca od 10 rano w lofcie GenerationNext przy ul. Czystej 2/4 (zaraz obok Renomy), zapraszamy na TechSaturdays – event poświęcony tematyce wirtualnej rzeczywistości i masa ciekawych gości o niej opowiadających. Wydarzenie będziemy transmitować na żywo kamerą 360! Link do streamu dostępny będzie na naszym profilu na facebooku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *