sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Boso przez Wrocław, czyli Wirtualny Spacer na basenie

By on July 11, 2016

Wirtualny Spacer po Basenie Ślęza

Zdjęcia_sferyczne_wrocławAle upał! Żar leje się z nieba, a wszyscy pracujący bez klimatyzacji mogą tylko pomarzyć o chłodzącej kąpieli w basenie. Dzisiaj ekipa sphera.pl zagościła w obiekcie, gdzie panuje absolutna czystość, najnowocześniejsza technologia oraz najważniejsze – wszechogarniająca woda, która tak uprzyjemnia ten gorący, letni czas. Nowo otwarty Basen Ślęza przy ul. Błękitnej na Bielanach Wrocławskich to centrum rekreacji, gdzie już niebawem będziecie mogli obejrzeć Wirtualny Spacer.

Odprężenie przy szczypcie luksusu

Realistyczne zdjęcia 360, które wykonaliśmy na Basenie Ślęza, pozwolą Wam sprawdzić wnętrze całego obiektu bez wychodzenia z domu. Zajrzycie do hali basenowej, przytulnej kawiarni, a także do imponującej strefy z saunami. Relaks w saunarium dodatkowo umila sufit wyścielony naturalnym mchem, a także ściana pokryta sprasowanymi kwiatami róży, która będzie pachnieć przez… 30 lat!

Panoramy sferyczne, ambarasy termiczne

Nie myślcie sobie, że taki Wirtualny Spacer to łatwizna. Fotografia dwóch sekcji trwała ponad 4 godziny, a sporą część stanowiły zdjęcia 360 w saunarium, gdzie momentami panowała temperatura nawet 42 stopni. Andrzej, niczym tuwimowska lokomotywa, starał się z całych sił, aby każde zdjęcie wyszło jak najlepiej:

wirtualne_spacery_wrocław

Serdecznie dziękujemy za współpracę całemu zespołowi Basenu Ślęza. To była dla nas prawdziwa przyjemność! Już za kilka dni opublikujemy nowy, wspaniały Wirtualny Spacer.

wirtualny_spacer_wrocław

kawiarnia_basen_ślęza


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *