sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Jak ubrać się na Festiwal Kolorów? Wywiad z Parrym Sondhim

By on September 1, 2016

Jak ubrać się na festiwal kolorów? Wywiad z Parrym Sondhim

Festiwal kolorów to wspaniała impreza, gdzie każdy może bez konsekwencji obrzucić sąsiada kolorowym proszkiem. Czy jednak tylko to liczy się w całym przedsięwzięciu? Zobaczcie, co na ten temat mówi organizator imprezy Parry Sondhi, który podpowie również jak się ubrać.

HelloHoli

Sphera.pl: Cześć Parry, bardzo mi miło, że zgodziłeś się na krótki wywiad. Opowiedz nam więcej o festiwalu kolorów Hello Holi. Ile takich imprez zorganizowałeś do tej pory i jak wiele osób wzięło udział w poprzednich edycjach?

Parry Sondhi: Hello Holi to impreza kreatywna, która zagościła we Wrocławiu stosunkowo niedawno. Organizujemy wydarzenia na wolnym powietrzu oraz wewnątrz, gdzie używamy proszków wysokiej jakości. Pojawiamysię właśnie na festiwalach kolorów, imprezach muzycznych, pokazach mody, wydarzeniach sportowych czy sesjach zdjęciowych. Hello Holi to część marki Absolute Kreative, która dostarcza mnóstwo kreatywnego designu na terenie Wrocławia.

W tym roku zorganizowaliśmy 2 eventy Hello Holi, a ostatnia impreza zgromadziła aż 800 uczestników.

Wygląda na to, że Wrocławianie świetnie się bawią na takich festiwalach i uwielbiają obrzucać się kolorowym proszkiem. Czy chodzi tylko o to czy też kryje się za tym jakaś tradycja?

Ludzie uwielbiają imprezować wszędzie, na całym świecie:) Holi to hinduskie święto znane jako festiwal kolorów. Oznacza zwycięstwo dobra nad złem, koniec zimy i początek wiosny. Dla wielu ludzi jest okazja do spotkania się z innymi, wspólnej zabawy i radości, a także czas przebaczenia i naprawiania złych relacji. W niektórych regionach jest to także sposób na wyrażenie podziękowania za dobre żniwa.

Najczęściej święto Holi kojarzone jest z kolorowym proszkiem, który wyrzucany jest w powietrze i pokrywa każdego uczestnika festiwalu. Holi obchodzi się w każdym miejscu w Indiach, a obecnie również na całym świecie. Zawsze chodzi o dobrą zabawę i spotkanie z innymi ludźmi. Ostatnimi czasy, Holi rozpowszechniło się w Polsce jako festiwal muzyczny.

Parry
Parry Sondhi

Czego może spodziewać się osoba, która nigdy nie była na podobnej imprezie? Jak należy się zachowywać?

Dużo rozrywki, radości i mnóstwo zabawy z kolorami. Spodziewajcie się muzyki na żywo granej przez DJ-ów oraz stoisk z jedzeniem. Oczekujemy, że każdy będzie zachowywał się kulturalnie i nie będzie nikogo obrażał werbalnie czy w inny sposób. Naszym celem jest to, aby wszyscy dobrze się bawili.

 

Jak powinienem się ubrać? Czy proszek jest zmywalny?

Zalecam ubrać białe koszulki, bo będzie na nich widać wszystkie kolory, jakie zostaną rozproszone podczas zabawy. Wygląda na to, że tym razem będzie bardzo słonecznie, a miejsce, w którym odbędzie się impreza, to ZaZoo beach bar z własną plażą. Nie będziemy zatem zaskoczeni, jeśli uczestnicy będą ubrani w krótkie spodnie czy bikini. I oczywiście – proszek jest zmywalny.

 

Jaka jest przyszłość Hello Holi – kiedy możemy spodziewać się kolejnego wydarzenia?

W przyszłym roku planujemy zorganizować serię eventów w różnych miastach, gdzie zapewnimy gościom masę atrakcji. Nasza kolejna impreza odbędzie się latem 2017 we Wrocławiu.

Sphera.pl uwieczni obchody Hello Holi – będziemy robić zdjęcia 360 oraz tradycyjne. Stworzymy również krótki film 360. Co wiesz o technologii 360 i czy widzisz dla niej przyszłość w branży imprez i festiwali?

Kiedy spotkaliśmy się ostatnio i zademonstrowałeś mi możliwości technologii 360 stopni, byłem pod ogromnym wrażeniem. Niesamowite, że te filmy i zdjęcia mogą pomóc ludziom działającym w wielu branżach i w kreatywny sposób osiągać ich cele biznesowe.

Dziękuję Ci bardzo za wywiad i do zobaczenia na Hello Holi!

Jeśli chcecie dołączyć do imprezy i spotkać Parry’ego oraz ekipę Sphera.pl, zapiszcie się koniecznie tutaj. Zachęcam również do polubienia profilu facebookowego Sphera.pl, aby obejrzeć mnóstwo kolorowych zdjęć z Hello Holi!


Z Parrym Sondhim rozmawiał Paweł Serafin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *