sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Świąteczny wirtualny spacer 2 za 1

By on November 14, 2016

Świąteczny wirtualny spacer -50%! [Promocja]

To już Święta? Nie wiedzieć kiedy zleciał prawie cały rok, a w telewizji znów oglądamy reklamę z ciężarówkami Coca-Coli. Trudno pozostać biernym w gąszczu świątecznych promocji, a więc i Sphera.pl przygotowała coś wyjątkowego dla nowych klientów.

Niech będzie świątecznie!

Zróbmy wirtualny spacer, na którym pokażesz swoją firmę udekorowaną ozdobami, pachnącą choinką i kolorowymi światełkami. Ubierz czapkę świętego Mikołaja i poproś swoich pracowników, aby zrobili to samo. Pokaż ciepło i pozytywną atmosferę, jakiej klient doświadczy, gdy odwiedzi Twoją firmę!

Możemy też razem zorganizować konkurs, w którym podarujesz klientom gadżety firmowe, zniżkę na Twoje usługi lub cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. Zadanie konkursowe ukryjemy na świątecznym wirtualnym spacerze.

Spójrz, jak może wyglądać wirtualny spacer ze świątecznymi motywami:

Magia Świąt zmniejsza cenę o połowę

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia możesz mieć dwa wirtualne spacery w cenie jednego. Umówimy się na pierwszą sesję w listopadzie lub na początku grudnia, aby świąteczny spacer był widoczny na wizytówce Twojej firmy w Google przez cały okres świąteczny. Kiedy już zdecydujesz się ściągnąć dekoracje, wykonamy drugą sesję zupełnie za darmo i wstawimy na Google właściwy wirtualny spacer.

UWAGA – jeśli chciałbyś zamówić tylko jeden spacer (w wersji świątecznej lub tradycyjnej), to również otrzymasz zniżkę -50%! Tak tanio już nie będzie… 😉

Zgłoś się do nas jak najszybciej – zapisy na świąteczną promocję “Dwa spacery w cenie jednego” trwają do 02.12.2016. Czeka Cię naprawdę świetny i angażujący społeczność projekt! Napisz do nas tutaj lub pod adres: pawel@sphera.pl.

Zasady promocji “Wirtualny spacer 2 za 1”

 1. Sphera.pl wykona dla klienta dwa wirtualne spacery w cenie jednego.
 2. Pierwszy wirtualny spacer zostanie opublikowany na wizytówce firmy klienta na Mapach Google w okresie przedświątecznym (6.12-24.12.2016) i pozostanie tam do czasu, kiedy klient zdecyduje się zmienić świąteczną dekorację.
 3. Drugi spacer zostanie wykonany po zmianie dekoracji i opublikowany zgodnie z umową. Pozostanie on na stałe przypisany do wizytówki klienta w Google.
 4. Zdjęcia z obu spacerów zostaną przekazane klientowi i będzie mógł z nich korzystać w każdej chwili.
 5. Jeśli klient chce wykonać tylko jeden wirtualny spacer, to przysługuje mu zniżka w wysokości -50% za fotosferę.
 6. Zapisy do promocji trwają do 02.12.2016. Jest to termin, który pozwoli na wykonanie spaceru na czas (np. do Mikołajek 06.12.2016) i umożliwi klientowi przeprowadzenie promocji/konkursów z okazji Świąt i wykonania wirtualnego spaceru.
 7. Dodatkowo, Sphera.pl pomoże nieodpłatnie klientowi w organizacji konkursu bądź promocji w Social Media.

Dlaczego Twoja firma powinna mieć wirtualny spacer?

Ponieważ:

 • możesz nawiązać interakcję z klientem i pozwolić mu zajrzeć do środka swojej firmy. Dzięki temu zyskasz jego zaufanie!
 • zyskujesz technologiczną przewagę nad konkurencją
 • wzmacniasz widoczność swojego biznesu w wyszukiwaniu lokalnym Google
 • możesz zwiększyć konwersję sprzedaży przyciągając więcej klientów
 • poprawisz wizerunek i prestiż swojej firmy
 • zastąpisz nieaktualne zdjęcie Street View nowym
 • umieścisz spacer w Social Media, gdzie możesz zorganizować angażującą zabawę dla fanów (podsuniemy Ci kilka pomysłów!)

Oprócz tego musisz wiedzieć, że wykonanie sesji do wirtualnego spaceru to inwestycja jednorazowa i dożywotnia. Skorzystaj z naszej świątecznej promocji i zamów dwa wirtualne spacery w cenie jednego!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *