sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Złombol 2016 – Zdjęcia 360

By on October 1, 2016

Złombol 2016 – Zdjęcia 360

Na start Złombolu 2016 wybraliśmy się z 3 przyczyn. Po pierwsze, byliśmy jednymi z darczyńców i wsparliśmy dobrych ludzi z ekipy Żuk Kazik :), a więc chcieliśmy się z nimi spotkać i życzyć powodzenia w dalekiej podróży (prawie 3000km w jedną stronę). Po drugie, sami lubimy podróżować, a krótka wycieczka do Katowic była po prostu przyjemnością. Po trzecie, była to doskonała okazja, aby pocykać zdjęcia 360 wewnątrz starych samochodów. Spakowaliśmy zatem Samsunga Gear ze statywem i wyruszyliśmy w drogę.

Na miejscu zameldowało się blisko 500 ekip (510 zgłosiło udział). W powietrzu unosił się zapach spalin, a co pewien czas dało się usłyszeć “kaszel” starych silników. Niektórzy jeszcze przed samym startem dokonywali ostatnich napraw, a niemal każdy starał się równiutko przykleić złombolowe naklejki.

Zdjęcia, które zrobiliśmy nie pokazują idealnie czystych wnętrz, jakby wysprzątanych tuż przed sprzedażą. Są to kabiny pełne bagaży, jedzenia, butelek i innych rzeczy, które uczestnicy postanowili zabrać ze sobą w podróż. Zobaczycie więc dużo naturalnego bałaganu, coś w stylu Waszych rodziców, którzy upychali materace i namioty na wyjazd campingowy w latach 90-tych.

Wszystkie zdjęcia 360, które znajdziecie poniżej, mogą być dowolnie obracane, a po dwukrotnym kliknięciu w jedno z nich, przejdziecie do trybu pełnoekranowego. Aby obejrzeć kolejne zdjęcie, należy wyjść z tego trybu i włączyć kolejne zdjęcie. Mamy nadzieję, że będzie Wam się podobało!

Porada: Jeśli masz telefon z żyroskopem (sprawdź co to), możesz oglądać zdjęcia poruszając dookoła telefonem. Jeśli posiadasz okulary do oglądania wirtualnej rzeczywistości, to zdjęcia są również dostępne w tym trybie. Spróbujcie:)

Velorex

Czarny Jastrząb

Wołga z Oktan Pub

Bajkowy

Bajkowy z góry

Żuk Kalycki Team

Pogromcy rdzy

Polonez + przyczepka z miechowski.pl

KantYna wnętrze

KantYna (przyczepa)

KantYna (silnik)

Tomek Złomek Team

Czarny Jastrząb z góry

A to Żuki

Żuk Kazik

Filip Chajzer i Sphera.pl

Skoda

Ekipa z Żuków

Polonez Tadeusz

Polonez Tadeusz z przodu

Wołga eleganckiej ekipy Pana Tomka

Fiat 125p – limuzyna

Fiat 125p – limuzyna z przodu


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *