sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Agencja Elephate

By on November 8, 2016

Wirtualny spacer w Elephate

Jeśli Twoja firma spotyka się z problemem częstej rekrutacji, ten wpis może Cię zainteresować.

Elephate to jedna z najskuteczniejszych w Polsce agencji zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych (SEO). Ich klienci mogą cieszyć się ze znaczących wzrostów miesięcznych odwiedzin, za czym idzie oczywiście zwiększenie sprzedaży.

Razem z rozwojem klientów, rośnie również Elephate. Oznacza to, że potrzeba zatrudniania coraz to świeższej krwi nie ustaje, a przyciągnięcie uwagi pracowników (zwłaszcza na pozycje juniorskie) wymaga często pewnego wysiłku.

Założyciele agencji jeszcze do niedawna określali ją jako start-up, czyli młodą firmę poszukującą idealnego modelu biznesowego. Wydaje się, że właśnie taki znaleźli, bo udało im się przenieść siedzibę firmy z przyciasnego biura do przestronnego, nowoczesnego lokalu zajmującego całe piętro na poddaszu. Plac Jana Pawła II, samo serce Wrocławia. Pełen wypas!

Nowe biuro wyposażone jest w nowoczesną kuchnię, dwie toalety i open space zaopatrzony w kilkanaście biurek. Pracownicy mogą rozsiąść się na wygodnych bean bagach czy designerskich meblach. W wolnych chwilach można też zagrać w darta lub piłkarzyki.

Istnieje także druga część lokalu, w której mieści się wytwornie urządzone studio fotograficzne Olgi Góralewicz. To właśnie tam odbywają się ekskluzywne sesje zdjęciowe i powstają naprawdę wspaniałe projekty. Zdarza się, że niektórzy udają się tam na poobiednią drzemkę, ale tylko pod nieobecność szefostwa! 😉

Dzięki wirtualnemu spacerowi, przyszli pracownicy mogą zobaczyć elegancki wystrój biura, luźną atmosferę oraz wszystkie wygody, jakie na nich czekają. Każde ogłoszenie o pracę dodawane przez Elephate, zawiera link do listingu na Google Maps. Wystarczy jedno kliknięcie, które ma szansę zwiększyć zainteresowanie pracownika naszą firmą!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób poprawić jakość rekrutacji Twojej firmy przy użyciu wirtualnego spaceru – napisz do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Wirtualne spacery Wrocław – Agencja SEO Elephate