sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Domki Magda

By on November 7, 2016

Wirtualny spacer w ośrodku “Magda” w Pustkowie

Jak oczarować klienta w taki sposób, aby od razu chciał nas odwiedzić? W jaki sposób obdarować go komfortem obejrzenia wnętrza naszego obiektu, aby mógł się w nim zanurzyć i poczuć wspaniałą atmosferę, jaką oferujemy? Odpowiedź brzmi: pokazać mu wirtualny spacer! 

Dzięki możliwości przejścia się po każdym pokoju, nasz gość będzie mógł wyobrazić sobie swój pobyt i gdzie położy torbę podróżną zaraz po przyjeździe. Zobaczy, w którym miejscu wygodnie wyciągnie nogi i zrelaksuje się przed ekranem telewizora lub ogrzeje się ciepłym płomieniem kominka. Sprawdzi, czy łazienka pozwoli mu na gorącą kąpiel w wannie czy też szybki prysznic po całodziennym leżakowaniu na plaży, a kuchnia spełni jego potrzeby kulinarne.

Wirtualny spacer całkowicie oddaje realizm wnętrz i jest doskonałym uzupełnieniem oferty. Bo przecież nie wszystko da się zobrazować zdjęciami tradycyjnymi, a komfort naszych klientów jest dla nas najważniejszy, prawda?

Ośrodek wypoczynkowy “Magda” w Pustkowie to wspaniałe domki z drewna, wyposażone we wszystko, co potrzebne spragnionym wypoczynku wczasowiczom. Czyż nie jest przytulnie? Sprawdźcie sami:

Sphera.pl – wirtualne spacery  – “Domki Magda”