sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Gemuse Kebab

By on November 7, 2016

Wirtualny Spacer w Gemuse Kebab

Świeżutkie mięso, pyszne grillowane warzywa, sprowadzany specjalnie na zamówienie biały ser oraz zestaw przypraw i sosów, których receptura jest znana wyłącznie szefowi kuchni. Gemuse kebab po prostu rozpływa się w ustach! Nowy lokal w centrum Wrocławia z pewnością będzie przyciągał liczne grupy głodomorów. Na szczęście, spora ich część odnajdzie Gemuse Kebab dzięki wyszukiwaniu lokalnemu w Google, który wyświetla listingi najbliższych lokali gastronomicznych w pobliżu.

Pomogliśmy właścicielom, Kasi i Kamilowi, taki listing utworzyć i zoptymalizować, dzięki czemu ich nowa firma stała się widoczna w wyszukiwarce, na Mapach oraz na Google Street View. Wisienką na torcie była sesja fotograficzna i stworzenie wirtualnego spaceru, który dumnie prezentujemy poniżej.

Ale to jeszcze nie wszystko! Aby pomóc ‘rozruszać interes’, postanowiliśmy wspólnie zorganizować konkurs dla wygłodniałych fanów na Facebooku. Polegał on na stworzeniu powiedzenia lub przysłowia w taki sposób, aby zaistniał w nim ‘kebab’. Na przykład: Mądry Polak po kebabie. Otrzymaliśmy masę ciekawych propozycji, a zwycięzcy konkursu otrzymali naturalnie zaproszenie na pyszny posiłek. Tutaj można obejrzeć film 360 z losowania nagród: Wyniki konkursu Gemuse Kebab i Sphera.pl – Wirtualne Spacery Wrocław.

Wirtualny Spacer Wrocław – “Gemuse Kebab”