sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Lang4Life

By on February 24, 2017

Gra słów, czyli wirtualny spacer w służbie nauki

Wszystkie nasze spacery wirtualne są poniekąd wyjątkowe. Bynajmniej nie dlatego, że po prostu każda firma ma inne wnętrze – to byłoby zbyt banalne. Tutaj udało nam się zrealizować pewien pomysł, dzięki któremu udało nam się zaangażować nie tylko osoby lubiące nas i Lang4Life na Facebooku, ale również innych zainteresowanych nauką językami obcymi.

Pomysł był dosyć prosty, jednak do tej pory nie spotkaliśmy się wcześniej z żadną firmą o podobnym profilu do naszej, która by taki spacer wykonała. Jeśli już coś podobnego widzieliście, dajcie znać w komentarzach (link do spaceru mile widziany):)

Sesja zdjęciowa przebiegła podobnie jak w większości odwiedzanych firm, jednak z tą różnicą, że czas spędziliśmy naprawdę przyjemnie. Pracownicy zgodzili się na obecność na zdjęciach i chętnie do nich pozowali (uwierzcie, że nieraz trzeba pozostać nieruchomym minutę lub więcej, aby ujęcie wyszło prawidłowo).

Szukaj słówek, prześlij historyjkę, wygraj kurs języka obcego!

Wracając do pomysłu – wymyśliliśmy sobie, że na spacerze umieścimy słówka angielskie, które posłużą do ułożenia historyjki. Rozglądając się dookoła można znaleźć aż 60 różnych słów (czasowników, rzeczowników i przymiotników), z których później należało stworzyć dowolną opowieść. Może być zabawna, poważna, rymowana, dziwna… kreatywność wygrywa. Więcej informacji na temat konkursu możecie znaleźć tutaj.

Ale uwaga, najważniejsze! Do wygrania był cały semestr nauki wybranego języka obcego za darmo! Wartość nagrody to okrągły 1000zł i trzeba przyznać, że otrzymaliśmy kilka naprawdę ciekawych prac. Jedna z nich okazała się jednak bezkonkurencyjna i stosunkiem głosów 4:0 pokonała resztę stawki. Zwyciężyni napisała wiersz i użyła większość słów znalezionych na wirtualnym spacerze. Zobaczcie sami:

Konkurs został opublikowany przez portal wroclaw.pl, co dodatkowo wspomogło nasze działania promocyjne. Zobaczcie teraz sami, jak wygląda wirtualny spacer po firmie Lang4Life (ul. Świdnicka, tuż nad Starą Pączkarnią):

Spacery wirtualne Wrocław – Lang4Life