sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Lumpex DeLux

By on February 24, 2017

Nie byliście jeszcze w lumpeksie? Zajrzyjcie do środka!

Second handy, sklepy z odzieżą używaną czy po prostu lumpeksy – albo się je kocha albo omija szerokim łukiem. My ich zdecydowanie nie omijamy i chętnie pokazujemy, jak jest w środku. Jesli zawsze chcieliście odwiedzić second hand, ale nie mieliście okazji (lub odwagi) wejść do wnętrza, zapraszamy na wirtualny spacer po sklepie Lumpex DeLux.

Przebieraj, wybieraj, płać grosze

Wieszaki aż uginają się pod ciężarem ubrań. Jest ich tak ogromna ilość, że sam właściciel nie jest w stanie określić dokładnej liczby. Do tego należy dodać, że nowy towar pojawia się tu co dwa tygodnie… Dla poszukiwaczy oldschoolowych, modowych perełek jest to prawdziwy raj, a za każdy ciuch płaci się naprawdę symboliczne kwoty.

Wirtualny spacer po Lupexie DeLux doskonale pokazuje wielkość sklepu oraz ilość ubrań czekających na nowych właścicieli. Jedna z fotosfer w środku została wykonana z wysokości ok. 3 metrów, podobnie jak na zewnątrz. Właśnie na zewnątrz możecie zobaczyć ogromny mural, który przyciąga wzrok klientów. Do lumpeksu traficie bez problemu za pomocą Google Maps. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, odwiedźcie stronę internetową Lumpex DeLux lub profil na Facebooku, gdzie pojawiają się informacje o codziennych promocjach.