sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

RST Software Masters

By on November 15, 2016

Spacer po biurze RST Software Masters

Cóż może być lepszego niż nowe, lśniące biuro urządzone według myśli technologicznej firmy? Wirtualny spacer wrocławskiej siedziby firmy RST opowiada pewną historię, którą, jeśli macie dobrą wyobraźnię, możecie odczytać z grafik zdobiących ściany biura. Przypatrzcie się, a zobaczycie przepływ pracy oraz procesy doprowadzające do wyprodukowania oprogramowania.

Celem Pana Roberta (jednego z filarów firmy) było przede wszystkim pokazanie nowego biura oraz wkładu pracy, jaki został włożony w jego wykończenie. Niemniej ważna jest także możliwość zastosowania spaceru w celach marketingowych oraz zaznaczenie, że liczy się tutaj stały postęp i nadążanie za duchem czasu.

Dodatkowo, wirtualny spacer może stać się silnym narzędziem rekrutacyjnym. Wiele firm z branży IT boryka się z problemem zatrudnienia dobrych programistów, bo ci mogą obecnie przebierać w ofertach pracy. Firmy starają się przyciągać potencjalnych pracowników na różne sposoby, na przykład pojawiając się na targach pracy i kusząc gadżetami. A co jeśli Twoja firma pojawiłaby się z goglami do oglądania wirtualnej rzeczywistości i mogła pochwalić się nowoczesnym biurem? Wyróżnić się, zachwycić ludzi najnowszą technologią i wręczyć Google Cardboard jako upominek?

RST już może!

Zgłoś się do nas i zrób to z nami. Twoje biuro czeka na wirtualny spacer.