sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

VRpoint

By on February 24, 2017

Wirtualna rzeczywistość w pełnej krasie: VRpoint

Kto nigdy nie miał okazji zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości, ten nie do końca wie, co ten świat ma do zaoferowania. Co ciekawe, aby tego doświadczyć nie trzeba kupować sprzętu za kilka tysięcy złotych, bo można wpaść do VRpointu i zabawić się na całego.

VRpoint to miejsce, gdzie można poznać wirtualną rzeczywistość i się z nią zaprzyjaźnić. Ogromna ilość gier i aplikacji dostępna dla gości, a także praktycznie każdy rodzaj sprzętu VR-owego, gwarantują fantastyczne wrażenia. W zaciszu czterech ścian można przenieść się na Mount Everest, zaznać wspinaczki górskiej za pomocą kontrolerów ruchu Oculus Touch, popływać z wielorybami, przejechać się rollercoasterem, postrzelać do bandytów, pograć w ping ponga… można wymieniać w nieskończoność. A wszystko po to, aby Wasz błędnik mógł sprawdzić się w nowych okolicznościach i abyście mogli czerpać z tego niesamowitą radość.

Rzut granatem w VR i… rzut kontrolerem w ścianę

Kiedy odwiedziliśmy VRpoint po raz pierwszy, jeden z naszych znajomych wczuł się bardzo mocno w sytuację i zdarzył się mały wypadek. Podczas grania w jedną z gier akcji, gdzie uczestnik wciela się w rolę antyterrorysty, nasz kolega rzucał akurat granatem (ot, codzienna sytuacja;)). Nie udało mu się jednak zachować koordynacji i w ferworze walki, cisnął nowiutkim kontrolerem (cena: ok. 200$) prosto w ścianę. Na szczęście żaden kontroler nie ucierpiał, a sytuacja zakończyła się tylko wybuchem śmiechu. Tak właśnie działa wirtualna rzeczywistość – trzeba to przeżyć.

Salon wirtualnych gier musi mieć wirtualny spacer!

Do takiego wniosku wspólnie doszliśmy. Realizacja sesji 360 była dla nas czystą przyjemnością, zresztą… sami zobaczcie:


VRpoint – Wirtualna rzeczywistość Wrocław

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, jak możecie zabawić się z wirtualną rzeczywistością i ile to kosztuje, odwiedźcie stronę internetową VRpoint lub profil na Facebooku. Serdecznie polecamy!