sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Wirtualny Spacer po Rezydencji Rosato

By on August 1, 2016

Wirtualny Spacer po Rezydencji Rosato w Mirkowie

Atrakcyjny hotel tuż pod Wrocławiem zachęca wystrojem i przystępnymi cenami. Trafiliśmy tam całkiem przypadkowo, jadąc trasą na Warszawę. Przypadkowo, bo to miejsce relatywnie nowe i na mapach Google go nie było. Postanowiliśmy pomóc właścicielowi i za jego zgodą ustanowiliśmy lokalizację oraz wizytówkę Google My Business. Na efekty nie trzeba było długo czekać, a statystyki widoczne w panelu GMB jasno pokazują, że klienci bardzo często wyszukują chociażby wskazówek dojazdu do Rezydencji Rosato.

O korzyściach wynikających z posiadania Wirtualnego Spaceru rozmawialiśmy z panem Zdzisławem, właścicielem hotelu. Początkowo wierzył jedynie w siłę tradycyjnego marketingu szeptanego, czyli “jeden poleci drugiemu” i tak jakoś się to rozkręci. Jednak gość hotelowy to specyficzny klient, który najpierw sprawdza zdjęcia pokojów w Internecie i jeżeli odpowiada mu cena, to zazwyczaj na ich podstawie podejmuje decyzję o dokonaniu rezerwacji.

Ostre i żywe zdjęcia 360 w technice HDR to obecnie najbardziej realistyczny sposób na pokazanie wnętrza pokojów, restauracji, lobby czy sal konferencyjnych. Twój hotel zyskuje od kilkudziesięciu do kilkuset procent więcej atrakcyjności, a przy dodatkowo sprawiasz, że gość spędza u Ciebie dużo czasu jeszcze przed przyjazdem. Pan Zdzisław z Rezydencji Rosato w lot zrozumiał te zalety i zainwestował w poprawę wizerunku swojego biznesu, a także w optymalizację GMB wraz z lokalizacją. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie na temat fantastycznych zdjęć 360 dla Twojego hotelu!

Wirtualny Spacer Wrocław – “Rezydencja Rosato”