sphera.pl – Wirtualne Spacery Google Street View

Spraw oszałamiałamiające wrażenie dzięki fotografii 360°. Zaproś klientów na Wirtualny Spacer po Twoim lokalu już dziś!

Wirtualny Spacer Restauracja Starobrzeska

By on August 1, 2016

Wirtualny Spacer w Restauracji Starobrzeskiej w Oławie

Jeśli kiedykolwiek do Twojego lokalu wejdzie para maniaków, która przed zamówieniem jedzenia namiętnie analizuje coś w telefonach, to istnieje spora szansa na to, że to my. Tak właśnie zaczęła się rozmowa na temat lokalizacji Restauracji Starobrzeskiej na Google Maps. Zauważyliśmy, że googlowska pinezka przypięta jest w nieodpowiednim miejscu, a zdjęcie główne na wizytówce Google My Business raczej odstraszało niż zachęcało klientów.

Pani Anna bez dłuższego zastanowienia zamówiła u nas Wirtualny Spacer, a także zmianę całego wizerunku. Zaprojektowaliśmy nowe menu (pięknie pachnąca deseczka z drewna jesionu z jednostronnicową kartą i tasiemką), a także ulotki oraz wizytówki. Całość przyprawiła właścicielkę o gęsią skórkę, co dodało nam ogromną dawkę radości i energii!

Serdecznie polecamy odwiedzić Restaurację Starobrzeską w Oławie na domowe obiady, a zwłaszcza na smakowite pierogi serwowane w każdy piątek. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, w której remont w dużym stopniu przyczyniła się Pani Anna. Zwróćcie uwagę na sklepienia!

Wirtualny Spacer Wrocław – “Restauracja Starobrzeska”